Automaatika

Tiibvärava automaatika

Tiibvärava automaatikatest on pakkuda seadmeid väikestele, madala kasutamissagedusega eramaja väravatele kui ka suurtele, tiheda kasutusega tööstusväravatele. Kõik meie ajamid on elektromehhaanilised ja varustatud magnetiliste lõpulülititega mis tagavad suure töökindluse ka madalatel temperatuuridel ja tänu sellele ei vaja väravad mehhaanilisi piirajaid.

Kõikidele automaatikatele saab lisada fotoelemendid, mis takistavad värava sulgumist, kui andurite kaitsepiirkonnas on takistus. Samuti saab lisada pulte, GSM terminali, koodlüliti, võtmeterminali, kaardisüsteemi, hoiatuslampi jne. Vajadusel on võimalik avada ka ainult ühte väravapoolt.

TIIBVÄRAVA AUTOMAATIKA TWIST 200E / TWIST 200EL

 

Komplektis:

 

TIIBVÄRAVA AUTOMAATIKA TWIST XL

Komplektis:

 

Liugvärava automaatika

Liugväravaautomaatika on sobiv nii uuele kui juba olemasolevale väravale. Kui mootor ei tööta, on süsteem mehaaniliselt lukustatud, kuna ajamil on tiguülekanne. Kõik meie ajamid on varustatud magnetiliste lõpulülititega mis tagavad suure töökindluse ka madalatel temperatuuridel. Mugav avariivabastusseade võimaldab väravat avada ja sulgeda voolukatkestuse või rikke puhul käsitsi.

Kõikidele ajamitele saab lisada fotoelemendid, mis takistavad värava sulgumist, kui andurite kaitsepiirkonnas on takistus. Samuti saab lisada pulte, GSM terminali, koodlüliti, võtmeterminali, kaardisüsteemi, hoiatuslambi jne. Vajadusel on võimalik avada ka ainult osa väravast.

 LIUGVÄRAVA AUTOMAATIKA RUNNER 

Komplektis:

 

 LIUGVÄRAVA AUTOMAATIKA SM 40T 

Komplektis: